BAVARIA Tours Polska - sprawdzony partner w Bawarii, Niemczech, Europie

Święto Piwa OKTOBERFEST - 19.09 - 04.10.2020

Oferta na 2020 - już dostępna !

Warunki Rezerwacji

Warunki rezerwacji hoteli i innych usług turystycznych za pośrednictwem Biura Turystyczno-Językowego BAVARIA Tours Polska

Najpiękniejsze zakątki ALPEJSKICH JEZIOR

Najpiękniejsze zakątki ALPEJSKICH JEZIOR
Cena: 1 735,00 PLN
JEZIORA ALPEJSKIE

26 lipca - 31 lipca 2020 r.

 • 6 dni
 • 5 noclegów (wszystkie w jednym hotelu!)
 • 5 śniadań, 5 obiadokolacji

Burghausen, Orle Gniazdo, Konigsee, St.Gilgen, Obersalzberg, Hallstatt, Kaplica Czaszek
Rejs łodzią elektryczną do kościoła św. Bartłomieja
Wjazd kolejką na Zwolferhorn, zwiedzanie Jaskini Lodowych Olbrzymów, Park Wodnych Niespodzianek HELLBRUNN

1. dzień - 26.07.2020 - niedziela
Wyjazd z miejsca zbiórki według rozkładu jazdy autokaru:
Katowice – 05.00,
Gliwice – 05.30, inne miejsce wsiadania do uzgodnienia,
przejazd do BURGHAUSEN, popołudniowe zwiedzanie najdłuższego zamku w Europie, liczącego 1 km długości, w którym mieszkała polska księżniczka Jadwiga Jagielonka, córka Kazimierza Jagielończyka, przejście po kolejnych dziedzińcach zamku. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2. dzień - 27.07.2020 - poniedziałek
Śniadanie, przejazd do miejscowości OBERSALZBERG, położonej w rejonie Niemiec w pięknych Alpach Berchtesgadeńskich. Wjazd jedną z najpiękniejszych tras widokowych w Alpach na ORLE GNIAZDO - słynną KWATERĘ HITLERA, zbudowaną z okazji 50 urodzin Hitlera przez jego partyjnych towarzyszy. Przejazd nad jezioro KONIGSEE, które położone jest u stóp drugiego pod względem wysokości (2711m) szczytu Niemiec Watzman. Rejs łodzią elektryczną po jeziorze do zabytkowego kościoła św. Bartłomieja. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3. dzień - 28.07.2020 - wtorek
Śniadanie, przejazd brzegiem Jeziora Fuschlsee do ST. GILGEN - miasteczka w którym przyszła na świat matka Mozarta. Wjazd kolejką linową na Zwölferhorn (1520 m n.p.m.) i taras widokowy, z którego roztacza się przepiękny widok na szczyty Alp i zatopione wśród nich jeziora. Przejazd brzegiem Jeziora Wolfgangsee do ST. WOLFGANG - gotycki kościół z przepięknym ołtarzem skrzydłowym Pachera, XVI–wieczna fontanna. Czas wolny w tym niezwykle urokliwym miasteczku. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4. dzień - 29.07.2020 - środa
Śniadanie, przejazd do HALLSTATT – spacer pięknymi uliczkami miasta, zwiedzanie Pfarrkirche z gotyckimi freskami oraz niezwykle osobliwej Kaplicy Czaszek z pięknie malowanymi czaszkami. Czas wolny na hallsztackiej starówce. Przejazd do najbardziej znanego uzdrowiska w regionie Salzkammergut – BAD ISHL zwiedzanie Kaiservilli, letniej rezydencji cesarza Franciszka Józefa, w której poznał i zakochał się od pierwszego wejrzenia piękną Sissi- cesarzową Austrii. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5.dzień - 30.07.2020 - czwartek
Śniadanie, przejazd w okolice WERFEN. Wjazd i przejście do JASKINI LODOWYCH OLBRZYMÓW (Świat Lodowych Olbrzymów Werfen) to największa jaskinia lodowa na świecie, jaką dotychczas odkryto. Skomplikowany labirynt korytarzy i komór skalnych posiada łącznie 42 km, ale tylko pierwszy kilometr skuty jest lodem. Przez ten odcinek prowadzi trasa turystyczna, podczas zwiedzania której można podziwiać osobliwe formacje lodowe, stalaktyty i stalagmity o najdziwniejszych kształtach. Powrót do hotelu. W godzinach popołudniowych dla chętnych przejazd pod GOLLINGER WASSERFALL – piękny wodospad, który można podziwiać z różnych wysokości spacerując wzdłuż wodospadu. Obiadokolacja, nocleg.

6.dzień - 31.07.2020 - piątek Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do HELLBRUN. Zwiedzanie pałacu jednego z książąt biskupów Salzburga Marka Siticusa i PARKU WODNYCH NIESPODZIANEK. Biskup wykorzystał ciśnienie wybijającej z góry Hellbrunn wody i stworzył osobliwy park, do którego zapraszał swoich gości. Oferował im spacer po parku, w trakcie którego na gości spadały fontanny wody.
We wczesnych godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Przyjazd do Katowic i Gliwic w późnych godzinach wieczornych.

Informacje dodatkowe

 • Koszty programowe (rejsy statkami, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zgodnie z programem, oraz taksa klimatyczna) są płatne dodatkowo – łączna kwota ok. 140,- EUR,
 • Dokumenty potrzebne w podróży – dowód osobisty lub ważny paszport.

Świadczenia zawarte w cenie
 • Transport: komfortowy autokar wyposażony m.in. w klimatyzację, barek, WC, video/DVD,
 • Zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelach 3*, pokoje 2- a na życzenie 3-osobowe z łazienkami (1-osobowe za dopłatą),
 • Wyżywienie: 5 śniadań, 5 obiadokolacji(napoje płatne we własnym zakresie),
 • Realizacja programu wycieczki,
 • Obsługa pilota-przewodnika,
 • Ubezpieczenie KL i NNW

Informacje i zapisy na wycieczkę:
 • Anna Kender - Obsługa klientów indywidualnych
 • tel. kom. 786 186 189
 • e-mail anna@bavaria-tours.pl


ROZKŁAD JAZDY AUTOKARU

 • KATOWICE: Stacja benzynowa BP przy autostradzie A4 (Aleja Górnośląska 55)
 • GLIWICE: ul. Rybnicka 159 (przy drodze nr 78) parking za stacją Shell
 • Inne miejsca wsiadania do uzgodnienia
Powrót do strony głównej | Kontakt
BAVARIA Tours Polska wszystkie prawa zastrzeżone