BAVARIA Tours Polska - sprawdzony partner w Bawarii, Niemczech, Europie

Oferta dla grup zorganizowanych

Zapraszamy Państwa do zapozniania się z katalogiem standardowych ofert wycieczek turystycznych i pielgrzymek organizowanych przez nasze biuro. Poszczególne oferty znajdą Państwo w menu po lewej stronie podzielonym na:

  • Wycieczki
  • Pielgrzymki
  • Oktoberfest
  • Jarmarki adwentowe
  • Wyjazdy na narty

Prezentowane tutaj programy zostały skonstruowane i skalkulowane dla grup wyjeżdżających z południa Polski – Śląska, Małopolski i okolic. Jeśli Państwa grupa planuje wyjazd z innych rejonów Polski, uprzejmie proszę o kontakt, a razem dopasujemy program do grupy. Proszę również pamiętać o tym, że przedstawione tutaj programy są ofertami przykładowymi i w każdej chwili istnieje możliwość zmiany programu i dopasowania go wraz z ceną do oczekiwań i możliwości finansowych grupy.

Każdy z przedstawionych tutaj programów został wielokrotnie sprawdzony w praktyce i skonstruowany tak, żeby grupa miała zawsze możliwość zwiedzenia jak największej liczby ciekawych miejsc w czasie swojej wycieczki lub pielgrzymki.

Proszę również zwrócić uwagę, że wiele programów nadaje się zarówno na wycieczki turystyczne jak i na pielgrzymki. Zachęcamy zatem do zapoznania się z ofertami obu form wyjazdów.BAVARIA Tours Polska – sprawdzony partner w Bawarii, Niemczech, Europie

OKTOBERFEST 2023Oferta na 2023 - już dostępna!

SEZON 2023Oferta na 2023 - już dostępna!

Znajdź Nas na Facebook'u


Powrót do strony głównej | Kontakt
BAVARIA Tours Polska wszystkie prawa zastrzeżone