BAVARIA Tours Polska - sprawdzony partner w Bawarii, Niemczech, Europie

Hotele w Bawarii i w Niemczech

Wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek do Bawarii i dobra znajomość tutejszego rynku sprawiają, że z przyjemnością możemy zaproponować Państwu atrakcyjną ofertę zakwaterowania klientów w hotelach różnej kategorii w Alpach Bawarskich i Tyrolskich, w okolicy Monachium i wielu innych rejonach Bawarii.

Najpopularniejszym wariantem zakwaterowania grup w czasie zwiedzania Bawarii jest hotel kategorii trzygwiazdkowej. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoki standard usług w przyzwoitej cenie.

Miło nam poinformować, że nasze ceny hoteli w Bawarii utrzymują się na podobnym poziomie od kilku sezonów. Wiąże się to z faktem, że rok rocznie możemy kwaterować (również dzięki Państwu!) coraz większą liczbę grup w naszych znajomych hotelach, dzięki czemu hotele te oferują dla nas konkurencyjne ceny.

Bawaria jest głównym rynkiem naszego działania, niemniej jednak znajomość rynku ogólnoniemieckiego oraz doświadczenie w organizacji wyjazdów w różne miejsca Niemiec sprawiają, że możemy zaoferować Państwu również hotele w wielu innych rejonach Republiki Federalnej Niemiec, jak i w innych krajach europejskich - Szwajcarii, Austrii i in.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt, a chętnie przedstawimy Państwu atrakcyjną ofertę.BAVARIA Tours Polska – sprawdzony partner w Bawarii, Niemczech, Europie

OKTOBERFEST 2024Oferta na 2024 - już dostępna!

SEZON 2024Oferta na 2024 - już dostępna!

Znajdź Nas na Facebook'u


Powrót do strony głównej | Kontakt
BAVARIA Tours Polska wszystkie prawa zastrzeżone