BAVARIA Tours Polska - sprawdzony partner w Bawarii, Niemczech, Europie

Święto Piwa OKTOBERFEST - 19.09 - 04.10.2020

Oferta na 2020 - już dostępna !

Hotele w Bawarii i w Niemczech

Wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek do Bawarii i dobra znajomość tutejszego rynku sprawiają, że z przyjemnością możemy zaproponować Państwu atrakcyjną ofertę zakwaterowania klientów w hotelach różnej kategorii w Alpach Bawarskich i Tyrolskich, w okolicy Monachium i wielu innych rejonach Bawarii.

Najpopularniejszym wariantem zakwaterowania grup w czasie zwiedzania Bawarii jest hotel kategorii trzygwiazdkowej. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoki standard usług w przyzwoitej cenie.

Miło nam poinformować, że nasze ceny wynajmu hoteli w Bawarii nie zmieniły się od trzech sezonów i również w roku 2012 pozostaną atrakcyjne w stosunku jakości do ceny. Wiąże się to z faktem, że rok rocznie możemy kwaterować (również dzięki Państwu!) coraz większą liczbę grup w naszych znajomych hotelach, dzięki czemu hotele te utrzymują dla nas konkurencyjne ceny.

Bawaria jest głównym rynkiem naszego działania, niemniej jednak znajomość rynku ogólnoniemieckiego oraz doświadczenie w organizacji wyjazdów w różne miejsca Niemiec sprawiają, że możemy zaoferować Państwu również hotele w wielu innych rejonach Republiki Federalnej Niemiec, jak i w innych krajach europejskich - Szwajcarii, Austrii i in.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt, a chętnie przedstawimy Państwu atrakcyjną ofertę.BAVARIA Tours Polska – sprawdzony partner w Bawarii, Niemczech, Europie

Powrót do strony głównej | Kontakt
BAVARIA Tours Polska wszystkie prawa zastrzeżone